044 33 47 0 47
вул. Жилянська, 59, Київ
  • social_fb
  • social_insta
  • social_yt
25.02.2021

Test Drive: зустрічаємо весну разом

image

Ще зовсім трохи залишилося терпіт холоди— весна от-от постукає у вікна, і ми нарешті зможемо вдихнути на повні груди, звільнившись від багатошарових курток. Саме час привести себе у форму, щоби не лишемати гарний вигляд у легкому одязі,а й удосталь насолоджуватися весняними прогулянками, пікніками і походами.

Фітнес-центр FeRoom запрошує разом зустріти весну і провести її красивими, активними і життєрадісними. Для початку розповімо, чи можна оперативно привести себе в форму і як зберегти швидкий результат.

Тихіше їдеш — далі будеш?

У спортивному середовищі прийнято зверхньо ставитися до людей, які мріють швидко схуднути або накачатися. Нетерплячих новачків відразу ж демотивують доводами, що, мовляв, фітнес і ЗСЖ — це назавжди. Однак люди, які роками ведуть здоровий і активний спосіб життя, забувають, що для новачка такі зміни пов’язані з серйозним дискомфортом. І чим швидше людина побачить «перших ластівок», тим більше шансів, що вона не відступить від своєї мети.

Важливо тверезо розуміти, яких саме швидких результатів ви чекаєте. Перестрибувати з однієї маленької мети на іншу, наближаючись до великої — набагато цікавіше, ніж просто мріяти про щось недосяжне і постійно розчаровуватися. Що ви можете встигнути до першого весняного тепла?

  • скинути до 10 кг, в залежності від початкової ваги;
  • навчитися віджиматися, підтягуватися, стрибати на скакалці й т. п.;
  • оволодіти базовими навичками самооборони;
  • зміцнити м’язовий корсет;
  • полегшити (або навіть повністю усунути) більу спині і суглобах;
  • поліпшити поставу, позбавитися від задишки;
  • стати сильнішими, витривалішими, гнучкішими і впевненішими в собі.

І все це — за якихось пару тижнів! Чи не передумали? Тоді поговоримо більш детально.

Експрес-оздоровлення

І за 2-3 тижні можна відчутно поліпшити здоров’я, якщо підійти до справи комплексно. З метою оздоровлення підійдуть як групові, так і персональні програми. Перший варіант — для тих, хто не має серйозних обмежень у тренуваннях. У FeRoom проводяться групові заняття в різних напрямках — на будь-який смак і рівень підготовки. Позитивні і драйвові колективні тренування підіймають настрій і заряджають упевненістю, що для здоров’я теж важливо.

Якщо говорити про персональний тренінг, найкращі результати дає поєднання силових і кардіо-тренувань. В ході занять зміцнюється м’язова і хрящова тканина, підвищується щільність кісток, поліпшується вентиляція легенів, клітини (в тому числі мозку) активно насичуються киснем. Кваліфікований тренер складе індивідуальну програму для ваших потреб, враховуючи всі особливості організму (в т. ч. травми або захворювання).

Зважуємо «за» і «проти»

Навіть якщо у вас кілька десятків зайвих кіло, вже 3-5 скинутих кілограмів будуть помітні візуально. А з нашими тренерами ви їх спалите раніше, ніж приберете пуховика до шафи.
У FeRoom для схуднення є все:

Фахівці FeRoom нададуть вам консультації з харчування і необхідних добавок. Також у нашому клубі працюють кріосауна і студія професійного масажу — процедури стануть ефективним підмогою в процесі схуднення.

Швидше, вище, сильніше

М’язи, як то кажуть — дивний предмет. Тут уже, як би нам не хотілося пообіцяти вам золоті гори, будемо чесні: величезних біцепсів або кулястих сідниць за два тижні не добитися. Але ось закласти фундамент і досконало опанувати техніку вправ, необхідних для побудови красивого сильного тіла — ще й як можна.

До того ж, м’язи — це ж не тільки про естетику. Крім класичних силових тренувань у тренажерній залі, у FeRoom проводяться заняття з кроссфіту й функціональні тренування. Це різноманітні, насичені сесії, на яких ви буквально за 1-2 заняття зможете оцінити, як швидко м’язи адаптуються до навантажень, які вони витривалі і як багато всього вміють.

Пропонуємо разом перевірити все вищесказане. Спеціальна послуга Test Drive являє собою безлімітний абонемент на два тижні, що передбачає відвідування будь-яких тренувань. За цей час ви можете не тільки поліпшити форму, але й обрати напрямок, в якому хотіли б тренуватися далі. Вартість послуги — всього 999 грн.