044 33 47 0 47
вул. Жилянська, 59, Київ
  • social_fb
  • social_insta
  • social_yt

ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ

Тренування в групі набагато сильніше мотивують людей, ніж самостійні. Соціальний ефект дозволяє досягати більш значущих результатів.

 Щоб фітнес був по-любові:

  • обери ті класи, які ти знаєш, підходять тобі за інтенсивністю та тривалістю;
  • почни з декількох треків, не обов’язково відпрацьовувати все тренування;
  • відзначай зміни після тренування —  енергійність, гарний настрій, задоволення від ендорфінів.

Smart Start – програми для початківців. Короткі 30-45мхвилин кардіо, силові та низькоударні тренування.
Pro Fit — авторські класи, що дозволяють зробити кожне тренування незабутнім.

ЗАПИСАТИСЯ НА БЕЗКОШТОВНЕ ПЕРСОНАЛЬНЕ ТРЕНУВАННЯ

Розклад групових програм з 20 вересня 2021 в Feroom

* На ці заняття потрібен попередній запис мінімум за 24 години за номером +380967001700

Ранкові та денні групові заняття можуть бути заплановані за проханням клієнтів від 3 осіб!

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
8:00
9:00
10:00  
11:00
12:00 CIRCUIT 45 min
13:00 FLOW Yoga 60 min FLOW Yoga 60 min FLOW Yoga 60 min
13:00 STRETCHING 45 min
15:00
16:00
17:00 KARATE KIDS KARATE KIDS KARATE KIDS
18:00 MMA MMA MMA
19:00 CORE 45 min DiScO FUNCTIONAL  CORE 45 min DiScO FUNCTIONAL CORE 45 min
19:00 BOXING CIRCUIT 45 min BOXING CIRCUIT 45 min BOXING
19:00 HATHA Yoga 60 min HATHA Yoga 60 min HATHA Yoga 60 min
20:00 CROSS FIT CROSS FIT CROSS FIT
20:00 TRX STRETCHING 45 min TRX STRETCHING 45 min TRX

YOGA ZONE

Fight ZONE

Blue ZONE

Functional ZONE

* На ці заняття потрібен попередній запис мінімум за 24 години за номером +380967001700

Силовий класКардіоФункціональний тренінгMind bodyБойові мистецтва

Назва Опис
Body Sclupt Різновид силового інтервального тренування, яке проходить в аеробному режимі та спрямоване на створення підтягнутого і красивого рельєфу мускулатури.
Core Тренування SMART START направлене на формування рельєфного пресу і красивої постави.
Upper Body Тренування SMART START для верхньої частини тіла, завдяки якому зміцнюються м’язи рук, плечового поясу, спини та пресу.
Lower Body Силове тренування SMART START, яке складається з різноманітних вправ для м’язів ніг та стегон. Вправи виконуються з обтяженням (штанга, гантелі, гирі, диски), а навантаження регулюється індивідуально.
ABT Силовий клас, спрямований на зміцнення м’язів стегон, сідниць та черевного пресу. Обладнання – бодібари, гантелі.
TRX Full Body Тренування з системою TRX для всіх груп м’язів, яке окрім оздоровлюючої дії на організм, надає тонус мускулатурі, запускає жироспалюючі процеси і нормалізує роботу внутрішніх органів.

Назва Опис
Basic Step Урок з використанням степ-платформ різного рівня висоти, який поєднує в собі вдале поєднання аеробних та силових вправ під енергійну музику.
Step Aerobics Характерне танцювальне тренування, яке проходить в швидкому ритмі, містить складні елементи у виконанні. Для тих, хто відвідує , або має досвід початкових занять- Basic Step.
Cardio Тренування SMART START з використанням тренажера Concept2, Ski, Airdyne. Які імітують: катання на каное та лижах, їзду на велосипеді з високим темпом, в різних стилях. Цей кардіо-спринт чергується із біговими вправами,скакалкою, мотузками.
Dance mix Мікс сучасних танцювальних направлень, зібраних разом. Тренування укріплює м’язову систему, вчить володіти своїм тілом, ритмічно рухатися відповідно до характеру і темпу музики.
Tabata Високоінтенсивне інтервальне тренування, на якому короткотермінові анаеробні вправи змінюються менш напруженими ще коротшими і мають нетривалі періоди відпочинку. Чудово зпалює жир, збільшує витривалість, займає небагато часу.

Назва Опис
Circuit Одне з найефективніших кругових тренувань змішаного формату, яке відмінно справляється з в’ялістю м’язів і забезпечує продуктивне жироспалювання. Робота виконується з гирями, гантелями, слемболами, петлями TRX.
Disco Functional Функціональне тренування у супроводі запальних диско-треків та диско-кулею, яка доповнює атмосферу. Сприяє гарному настрою та виконанню вправ із задоволенням.
HIIT Високоінтенсивне інтервальне тренування, яке поєднує кардіо і силові навантаження низького, середнього і високого рівня, які чергуються між собою.
Crossfit Тренування для розвитку сили і витривалості. Регулярні тренування роблять тіло красивим, а здоров’я міцним. Опрацьовуються всі групи м’язів і спалюється до 700 ккал.
Total Body Workout Інтенсивне тренування для всіх груп м’язів, яке дозволяє швидко і безпечно удосконалити тіло, зробити його рельєфним і витривалим. Сприяє прискоренню обміну речовин і зменшенню ваги.

Назва Опис
Hatha Yoga Це сиситема фізичних практик йоги, яка робить основний наголос на асанах, гнучкості та диханні.
Animal Flow Це унікальна система рухів, яка використовує вправи з власною вагою, котрі базуються на природніх рухах для людського тіла та повторюють рухи тварин. Вона дозволить відчути своє тіло по-новому, стати сильним, гнучким і спритним.
Power Stretch Програма динамічної розтяжки для розвитку гнучкості, яка включає в себе єфективні вправи на баланс та статику. Тренування, яке можна робити до або після основного тренування.
Stretching Система гімнастичних вправ в спокійному темпі, спрямована на розвиток гнучкості всіх м’язів, суглобів та сухожиль.
Flow Yoga Базові асани, без тривалої фіксації, виконуються в потоці сопрягаясь з диханням. Динамічна плавна м’яка, комфортна практика.

Назва Опис
Boxing Тренування сприяє покращенню фізичної підготовки, витривалості, корекції удару і захисту у ближньому бою, координації в просторі, швидкій моториці та реакції. Також включає в себе спаринги.
MMA Категорія змішаних бойових мистецтв, що включає в себе різноманітні засоби і способи ведення оборони й нападу.
Karate Kids Тренування для дітей від 5 до 10 років. Сприяє зміцненню мязів, укріплює дух, розвиває концентрацію та виховує самодісциплину.