044 33 47 0 47
вул. Жилянська, 59, Київ
 • social_fb
 • social_insta
 • social_yt

Функціональна діагностика

FEROOM – це територія ефективного і безпечного фітнесу.

Тільки правильно підібрані тренування, відповідні функціональному стану організму, допоможуть нормалізувати масу тіла, набути бажаних форм, поліпшити розвиток фізичних якостей без шкоди здоров’ю.

Тому перед початком занять, для визначення функціонального стану організму і рівня його тренованості, слід пройти Функціональну діагностику. Виходячи з отриманих результатів, сертифіковані фахівці складуть програму тренувань з урахуванням поставлених фітнес-цілей, Ваших уподобань і стану здоров’я.

Перша діагностика входить у вартість клубної картки, в подальшому для членів клубу вартість складе 300 грн, а для гостей клубу 400 грн.

Функціональна діагностика включає в себе:

 1. Анкетування,
  Докладніше
  яке допоможе фітнес-консультанту виявити протипоказання до фізичних навантажень. Це суттєво зменшить шанси травматизму і загострення захворювань під час занять.
 2. Аналіз складу тіла
  Докладніше
  проводиться за допомогою преміального, схваленого професіоналами у всьому світі біоімпедансу InBody 270.Оцінюються наступні параметри:ідеальна і поточна маса тіла, кг- індекс маси тіла- вміст жиру (загально і сегментарно – руки, ноги, корпус)- склад м’язів (загально і сегментарно – руки, ноги, корпус)- вміст води- індекс Талія / Стегна і рівень вісцерального жиру- основний обмін, ккал- метаболічний вік- фізичний розвитокВизначення складу тіла є вкрай важливим для оцінки ефективності програми тренувань і харчування, своєчасного внесення відповідних змін.
 3. Антропометрію
  Докладніше
  яка включає вимірювання об’ємів тіла (плечі, грудна клітка, талія, таз, стегна, гомілки). Спостереження за цими показниками дозволяє виявити вісцеральні ожиріння, визначити ризик розвитку метаболічного синдрому, екскурсію грудної клітки, приріст або регрес м’язової маси.
 4. Оцінювання функціонального стану серцево-судинної системи
  Докладніше
  проводиться для визначення переносимості фізичних навантажень. Фітнес-консультант оцінить частоту серцевих скорочень і рівень артеріального тиску в стані відносного спокою, а також після проведення дозованого фізичного навантаження (20 або 30 присідань). Це дозволить оцінити реакцію серцево-судинної системи на фізичне навантаження, виявити протипоказання до окремих вправ і зробити правильний вибір основної спрямованості тренувань.
 5. Визначення функціонального стану дихальної системи
  Докладніше
  проводиться за допомогою сучасного спірометру. Спірометрія дозволяє дати комплексну оцінку функції зовнішнього дихання і встановити причини лімітуючі розвиток загальної витривалості і працездатності. Оцінюються показники життєвої ємності легень, пікової швидкості видиху та здатності до максимальної довільної легеневої вентиляції.
 6.  Оцінку розвитку сили, гнучкості, координації
  Докладніше
  яка проводиться для визначення рівня розвитку основних фізичних якостей. Їх гармонійний розвиток багато в чому визначає стан здоров’я і якість життя людини.
 7. Оцінку постави
  Докладніше
  вона є важливим елементом функціонального тестування. Для запобігання травм хребта, проявів остеохондрозу, перенапруги сухожиль і м’язів під час спортивних тренувань важливо приділяти увагу зміцненню м’язового корсета, виправленню асиметрії тонусу м’язів і амплітуді суглобів. Для цього фітнес-консультант проводить оцінку постурального балансу і формує відповідні рекомендації.
 8. Звіт за результатами функціональної діагностики,
  Докладніше
  на підставі якого фітнес-консультант розробляє комплекс тренувань, що дозволить привести в норму всі показники організму, які потребують коригування.

Підготовка до функціональної діагностики (ФД)

Для отримання об’єктивних даних про функціональний стан вашого організму слід дотримуватися деяких правил:

Докладніше

 • ФД проводити через 2 години після прийому їжі.
 • Напередодні і в день проведення ФД необхідно виключити надмірні фізичні чи психоемоційні навантаження, а також сауну.
 • За 3 доби до ФД слід повністю виключити вживання алкоголю, за 1 годину до початку – куріння, в день проведення ФД не вживати енергетичні напої (кава, чай, ред бул).
 • Для жінок не рекомендується проходити ФД в дні місячних і за кілька днів до їх початку.
 • Для ФД необхідно мати зручний одяг і взуття.

Для запису на функціональну діагностику заповнюйте форму нижче *.


* Опція доступна, як для членів клубу, так і гостей.