044 33 47 0 47
вул. Жилянська, 59, Київ
  • social_fb
  • social_insta
  • social_yt
21.03.2021

Фітнес-Опір

image

Не секрет, що Імунітет є нашим головним союзником в протистоянні будь-яким вірусам та простудним захворюванням.

Загартованість організму можна підвищувати різними способами, однак найнадійнішим і безпечним є регулярні фізичні навантаження. Дозовані і контрольовані фахівцями, які не допустять перенавантаження організму, але нададуть достатній їх обсяг для максимальної ефективності тренувального процесу.

Усвідомлюючи всю важливість і актуальність укріплення імунітету та підвищення спротиву організму в період росту захворюваності, Фітнес-клуб FeRoom з 20.03 до 10.04 надає можливість тренуватися і підтримувати свій організм в бойовій готовності довше на 3 місяці.

Тому, купуючи Клубну карту на 6 місяців, Ви отримуєте додатково 3 місяці в подарунок і необмежену заморозку в разі екстрених ситуацій.

Вартість карт 6+3 становитиме – від 850 грн/міс до 1500 грн/міс, залежно від наповнення карти і обраного часу тренувань.

Так само, перед стартом, Ви отримуєте рекомендації від наших фітнес-консультантів, які на основі функціональної діагностики, можливостей вашого організму дадуть рекомендації щодо плавного і комфортного початку тренувального процесу.

Перед придбанням абонемента, у Вас завжди є можливість протестувати клуб на протязі 2 тижнів за 999 грн. Карта TEST DRIVE допомагає визначитися з вашими намірами і познайомитися з FeRoom ближче. Водночас Ви в будь-який момент можете переоформити цю карту на більш тривалу, а 999 грн будуть враховані в якості авансу.

Окрім всього, FEROOM дотримується вимог МОЗ щодо дотримання норм та правил безпечного перебування гостей в спортивних закладах. Забезпечуючи 10-кратний обмін повітря в усіх приміщеннях, контролюючи кількість гостей, що перебувать одночасно в клубі, проводячи регулярну обробку поверхонь, а також дотримуючись дистанцій.