044 33 47 0 47
вул. Жилянська, 59, Київ
  • social_fb
  • social_insta
  • social_yt
21.12.2019

Чудова новина для всіх шанувальників бодібілдингу!

image

Чудова новина для всіх шанувальників бодібілдингу та справжній подарунок до Нового Року для самих амбітних спортсменів!

В Україні є різні типажі спортсменів і різні федерації. Спортсмени відрізняються в основному рівнем підготовки і амбіціями, а федерації – престижем і статусом. Однак, при всій великій кількості вибору бодібілдинг найвищого ґатунку асоціюється у всіх розсудливих фанатів тільки з головним турніром планети – “Mr. Olympia”

Що й казати, потрапити туди дуже непросто. Для цього потрібно стати справжнім професіоналом своєї справи. Що цікаво, в багатьох федераціях видатних атлетів прийнято величати професіоналами, але біда в тому, що це ніяк не наближає їх до можливості боротися за вищий титул світового бодібілдінгу – корону Містера Олімпія.

Для того, щоб зробити перший крок, будь-якого атлету потрібно спробувати стати PRO-атлетом саме в IFBB PRO LEAGUE. З цією метою за кордоном регулярно проводяться кваліфікаційні турніри. І ГОЛОВНА НОВИНА полягає в тому, що тепер така можливість з’явилася і в Україні.

Ось вона – можливість для атлетів з будь-яких федерацій (!), Для самих амбітних спортсменів, для всіх тих, хто не звик задовольнятися меншим, для тих, хто мріє отримати справжню PRO-карту і вписати своє ім’я в історію професійного бодібілдингу.

9 і 10 травня в 2020 році в Києві буде проходити кваліфікаційний турнір VL Elite Classic за право стати професіоналом IFBB PRO LEAGUE

Це воістину нова ера в історії українського бодібілдингу та пік його розвитку на даний момент

Сім дивізіонів і сім PRO-карт! Такого ще не було!

Змагання внесені в офіційний календарний план заходів NPC, а це значить, що за PRO-карти в Києві будуть боротися і атлети з інших країн.

Організатором турніру і одночасно промоутером виступає легендарний український атлет, тренер і функціонер, творець PSL – Valeriy Lutsak. З огляду на те наскільки якісно зазвичай це у нього виходить, турнір вже однозначно претендує на подію року!

Головним спонсором проведення турніру є спортивний клуб Feroom.

Також вітаємо наших ТОП атлетів федерації UBPF і тенерів клубу Feroom: Глуходеда Ігора та Бережну Валерію з успішним завершенням осіннього сезону і бажаємо подальших перемог.