044 33 47 0 47
вул. Жилянська, 59, Київ
  • social_fb
  • social_insta
  • social_yt

Фітнес-клуб FEROOM

FeRoom - це фітнес по любові! Забудь слово ТРЕБА! Почни тренуватися з того, що тобі подобається, прикладай стільки зусиль, скільки тобі комфортно, нехай спорт сам залишиться в твоєму житті!

01. ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

Просторий Тренажерний зал площею 800 м2 з особливою атмосферою, світлом та повітрям. Забезпечимо комфорт кожному вашому тренуванню, а уважні та досвідчені тренери направлять найкоротшим й надійним шляхом до результату!

02. Групові заняття

Вперше в Україні — всесвітньо відомі групові програми Les Mills, розроблені міжнародними експертами. В програмах враховані всі дрібниці — від ідеально підібраної музики до вірно розрахованих рухів і зв'язок.

03. ФУНКЦІОНАЛЬНА ЗОНА

Щоб наше тіло було функціональним довгі роки, нам необхідно тренувати важливі для життя якості — силу, швидкість, гнучкість, витривалість, координацію та спритність.

04. ЗОНА ЄДИНОБОРСТВ

Заняття в Зоні єдиноборств — це найкращий спосіб виплеснути негативну енергію та стрес, зробити фігуру своєї мрії, поліпшити роботу дихальної системи, привести в тонус м'язи, відчути легкість та життєву силу в усьому тілі.

ДІАНА ДАСКАЛУ 6 років тренерскої діяльності ДОКЛАДНІШЕ arrow_forward САМОЙЛЕНКО ОЛЕКСАНДР 12 років тренерської діяльності ДОКЛАДНІШЕarrow_forward КИРИЛЛОВА ОКСАНА 16 років тренерської діяльності
14 років викладання Хатха Йоги
ДОКЛАДНІШЕ arrow_forward
ОЛФАТМАНЕШ АМІРБАХМАН 18 років тренерської діяльності ДОКЛАДНІШЕ arrow_forward ПРОСТЕЦЬКІЙ ЮРІЙ 6 років тренерської діяльності ДОКЛАДНІШЕ arrow_forward Евгения Красонтович ЄВГЕНІЯ КРАСОНТОВІЧ Сертифицированный тренер тренажерного зала. Диетолог. ДОКЛАДНІШЕ arrow_forward Олексій Мудрик ОЛЕКСІЙ МУДРИК Сертифікований фітнес-тренер
групових та персональних програм.
ДОКЛАДНІШЕ arrow_forward
Косандровіч Ярослав КАСАНДРОВІЧ
ЯРОСЛАВ
14 років тренерської діяльності ДОКЛАДНІШЕ arrow_forward
Казачек Олександр КОЗАЧЕК ОЛЕКСАНДР 14 років тренерської діяльності ДОКЛАДНІШЕ arrow_forward
STANDARD

STANDARD

В карту включено безлімітне відвідування тренажерного залу, групових програм, зони єдиноборств, функціональної зони щодня з 7 до 23.

2999 грн/міс

DAY

DAY

В карту включені безліміт тренажерного залу, групових класів, функціональної зони та єдиноборств з 12 до 17 у будні дні.

1499 грн/міс

FUN FIT

FUN FIT

В карту включено 10 відвідувань групових програм.

2000 грн

НОВИНИ

  • social_fb
  • social_insta
  • social_yt
вул. Жилянська, 59, Київ (Заїзд на паркінг з вулиці Сім'ї Прахових)
+38 044 33 47 0 47
ПН-ПТ з 7:00 до 23:00
СБ,НД з 8:00 до 21:00