044 33 47 0 47
вул. Жилянська, 59, Київ
  • social_fb
  • social_insta
  • social_yt

Feroom

Ласкаво просимо в клуб активного відпочинку та професійних занять спортом - «Залізну кімнату Feroom»! Вас приємно здивує різноманітність наших тренажерів. Обладнання підібрано таким чином, щоб ви змогли опрацювати абсолютно всі групи м'язів під різними кутами. А після всіх тренувань і процедур можна відпочити і підкріпитися в стильному кафе - випити кави або протеїновий коктейль, смачно і корисно перекусити.

01. ТРЕНАЖЕРНИЙ ЗАЛ

Тренажерний зал - це наша гордість. Зал створений професіоналами-бодибилдерами, тому тут є все, що потрібно - і трішки більше! Величезна лінійка силового обладнання Impulse і кардіо-тренажерів Precor - від велотренажерів до "ескалатора" - не залишать без приємних емоцій любителів "залізного" спорту!

02. CROSSFIT

Кроссфіт - це комплексна екстремальна система загальної фізичної підготовки, синтезована з різних видів спорту, різної спрямованості (легка атлетика, веслування, гімнастика, важка атлетика і т.д.). Витривалість, сила, гнучкість, вибухова швидкість, координація, адаптація до зміни навантажень - це ті якості, які набуває спортсмен, займаючись кроссфітом.

03. ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ

Групові заняття в нашому клубі дуже різноманітні і цікаві! Ми пропонуємо вам всі види аеробіки, танці, йога, пілатес, стретчинг і багато іншого. У нас - широкий вибір класів, які включені, в клубну карту. Але якщо цього вам здасться мало - запрошуємо на авторські класи, які ви можете відвідати за додаткову плату.

04. ЄДИНОБОРСТВА

ММА (скорочено від Mixed Martial Arts) - це повноконтактний бій, що поєднує безліч напрямків, технік і шкіл єдиноборств. Застосовується як ударна техніка, так і боротьба різних напрямків і видів.

05. БАР

Спортивний бар у нашому клубі - це, воістину, шедевр дизайну і стилю! Тут ви отримаєте естетичне і гастрономічне задоволення. У нас завжди можна смачно і корисно перекусити. Ну і, звичайно, вас порадує величезний вибір спортивних коктейлів і кави.

06. ДИТЯЧА ЗОНА

Ні з ким залишити дитину вдома? Ми чекаємо вашого малюка в дитячій зоні. Поки ви займаєтеся спортом, ваша дитина може погратися в ігровому лабіринті, пограти з Lego або ж просто помалювати.

07. ЛАУНДЖ ЗОНА

Ні з ким залишити дитину вдома? Ми чекаємо вашого малюка в дитячій зоні. Поки ви займаєтеся спортом, ваша дитина може погратися в ігровому лабіринті, пограти з Lego або ж просто помалювати.

ДИАНА ДАСКАЛУ 6 лет тренерской деятельности ПОДРОБНЕЕ arrow_forward САМОЙЛЕНКО АЛЕКСАНДР 12 лет тренерской деятельности ПОДРОБНЕЕ arrow_forward ВАЛЕРИЯ БЕРЕЖНАЯ 4 года тренерской деятельности ПОДРОБНЕЕ arrow_forward КИРИЛЛОВА ОКСАНА 16 лет тренерской деятельности
14 лет преподавания по Хатха Йоге
ПОДРОБНЕЕ arrow_forward
БОНДАРЧУК МАКСИМ 15 лет опыта тренерской деятельности ПОДРОБНЕЕ arrow_forward СМИРНАЯ АННА 7 лет опыта тренерской деятельности. ПОДРОБНЕЕ arrow_forward БОНДАРЬ ИРИНА 10 лет опыта тренерской деятельности ПОДРОБНЕЕ arrow_forward ОЛФАТМАНЕШ АМИРБАХМАН 18 лет опыта тренерской деятельности ПОДРОБНЕЕ arrow_forward МАМОНТОВ ДМИТРИЙ 17 лет опыта тренерской деятельности ПОДРОБНЕЕ arrow_forward ПРОСТЕЦКИЙ ЮРИЙ 6 лет опыта тренерской деятельности ПОДРОБНЕЕ arrow_forward Евгения Красонтович Евгения Красотович Сертифицированный тренер тренажерного зала. Диетолог. ПОДРОБНЕЕ arrow_forward
friend card

Разовий абонемент

Feroom Friend Card
тренажерний зал, кардіо-зона

600 грн

month

Абонемент на місяць

Month Card
тренажерний зал, кардіо-зона, дитяча зона

3000 грн

year

Річний абонемент

GYM Card (12:00 - 17:00)
заморозка, тренажерний зал, кардіо-зона, дитяча зона

9600 грн

НОВИНИ

  • social_fb
  • social_insta
  • social_yt
вул. Жилянська, 59, Київ (Заїзд на паркінг з вулиці Сім'ї Прахових)
+38 044 33 47 0 47
з 7:00 до 23:00
Неділя з 8:00 до 22:00